Caritas Blaj angajeaza asistent social, psiholog, logoped si kinetoterapeut

Asociatia Caritas Blaj organizeaza interviu in cadrul proiectului "Retea de Servicii de recuperare complexa pentru copii si tineri cu dizabilitati din mediul rural" pentru urmatoarele posturi:

-asistent social;
-psiholog;
-logoped;
-kinetoterapeut;

Conditii obligatorii: studii superioare absolvite in domeniu si drept de libera practica.

Experinta: minim 6 luni pentru psiholog/logoped/kinetoterapeut si 12 luni pentru asistent social.

Cererile se pot depune la sediul Asociatiei Caritas Blaj, Str. Republicii, nr. 8, sau la adresa de email a.salcudean@caritas-blaj.ro, pana la data de 15 august 2014.

Persoana de contact si informatii: Salcudean Ancuta: telefon: 0730-588.334.

Documentul integral poate fi descarcat si citit de aici